Teamene i vår seksjon består av dataengineers, dataplattformutviklere, datascientists og applikasjonsutviklere. Noen team er godt etablert og andre under etablering. Hvilket team du skal lede, og om det blir ett eller to team finner vi ut av sammen. Siden data
- og analyseplattformen og organiseringen av denne er under utvikling er også teamene og grensesnittene rundt og ansvarsområdene i stadig endring. Din viktigste jobb blir å skape gode rammer for teamet og håndtere endringene rundt oss på en god måte. Du vil være en stor bidragsyter til å forme teamet og din egen rolle.
**Hvem er vi?**
Vår seksjon består av over 40 engasjerte og motiverte personer som trives på jobb og er stolte av vårt sterke fagmiljø med fokus er på samarbeid og faglig dyktighet. Vi jobber aktivt med å bidra til å oppfylle vår strategiske ambisjon gjennom å tilby tjenester og innhold som ikke bare skaper verdifull innsikt, men også bidrar til å forme en datadrevet fremtid.
Vi har flere team i seksjon...