Klinikk for medisin og rehabilitering Levanger
Avdelingen har 64 sengeplasser; fordelt på fire sengeposter; Medisin A (lunge), Medisin B (hjerte/nyre), Medisin D (slag/geriatri) og Medisin H (gastro/hematologi/infeksjon). I tillegg har vi en medisinsk overvåkningsavdeling (MOA), en dialyseavdeling med tilhørende satellitt-dialyse, og medisinsk poliklinikk.
På medisinsk avdeling arbeider de ulike yrkesgrupper tett, med fokus på å levere helsetjenester av høy kvalitet. Det er stor produksjon i avdeling og vi har fokus på faglig utvikling og evidensbasert praksis.
Avdelingen har årsturnus med 17 arbeidshelger i året, i enten rundturnus, eller kun med dag/aften. Vi har fokus på helsefremmende turnus. På noen av våre seksjoner er det også mulighet for å gå langvakter på helg med 13 helger i året.
Søknader vil bli vurdert fortløpende og kandidater vil bli kontaktet fortløpende for intervju.
Oppstart etter nærmere avtale.