Tule myyntitiimiimme leipomaan diilejä! Kaksi avointa Leipurin paikkaa Espanjan Torreviejaan! Me Diilileipureilla etsimme nyt yhteensä kahta innokasta myyntiedustajaa Espanjan Torreviejan toimistolle Sanoman telemyyntiprojektiin.
Pääset samaan aikaan oppimaan myynnistä sekä leipomaan kauppaa tuotteilla, joiden tunnettavuus ja levikki ylittävät ympäri Suomea. Myyntiedustajan tuotevalikoimassa on Helsingin Sanomat sekä Sanoman muut julkaisut. Meillä ei tarvita aiempaa kokemusta myynnistä, koulutamme sinut alusta asti ja varmistamme, että sinulla on parhaat mahdollisuudet onnistua päivittäisessä tekemisessä.
Jos sinulla on jo kokemusta myynnistä tai asiakaspalvelusta, se katsotaan eduksi, mutta tärkeintä on ahkera- ja positiivinen asenne sekä halu oppia.