BedrijfsinformatieDe winkel is behoort tot een Belgische organisatie van 141 winkels verspreid over heel het land. Zij bekleden een stevige tweede plaats in de doe-het-zelf sector en zijn door de jaren heen een begrip geworden.
De winkel richt zich op de doe-het-zelf markt met een uitgebreid en hoog kwalitatief assortiment merkproducten. De winkels hebben een oppervlakte van 2.000 tot meer dan 3.000m².
De klant is een Belgische organisatie met meer dan 130 winkels verspreid over gans het land. Ze bekleden de tweede plaats in de Belgische doe-het-zelf sector. Ze richten zich op de doe-het-zelf markt met een 25.000 doe-het-zelf artikelen en aanverwante rondom en in huis. De winkels hebben een grote oppervlakte en ze werken in afdelingen (verf, badkamer, tuin etc.).
Functieomschrijving- Klanten vriendelijk onthalen aan de kassa
- Betalingen correct verwerken (cash, Bancontact, cadeaubonnen, …)
- Kassazone netjes en...