Pracovník nákupu

  • Company:
    jobDNES.cz
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    1 day ago
  • Category:

Náplň práce:

  • nákup materiálu pro výrobu (ocel, spojovací a jiný nakupovaný materiál)
  • nákup režijních materiálu – materiály pro svařování, technické plyny, obráběcí nástroje, ochranné pomůcky, materiál pro kataforetické a práškové lakování oleje, laboratorní vybavení, měřidla, maziva a další
  • další zajištění logistiky vstupních materiálů dle kompetencí nákupu
  • Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikační znalost AJ (NJ výhodou)
  • výborné komunikační schopnosti
  • praxe v automotive výhodou
  • orientace v materiálech, především kovech
  • uživatelská znalost práce na PC (e-mail, MS office)
  • ŘP sk. B
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
  • Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • nástupní bonus
  • odměny za přivedení nového kolegy a jiné
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
  • Místo výkonu práce: Kuřívody v Ralsku

    Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

    Doplňující informace:

  • pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody
  • plný pracovní úvazek
  • jednosměnný provoz
  • Požadované jazykové znalosti

    Anglický Německý

    Místo pracoviště: Kuřívody 618, Ralsko, 47124

    Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj