Obchodní zástupce – HPP, auto, fix bonusy

  • Company:
    jobDNES.cz
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    21 hours ago
  • Category:

Obchodní zástupce – HPP, auto, fix + bonusy

Náplň práce

Pro zavedený velkoobchod materiálem pro truhláře, stavaře a další řemeslníky hledám usměvavého a sympatického Obchodního zástupce pro oblast Vysokého Mýta a okolí.Máte obchodního ducha a k tomu praxi na obchodní pozici v technickém segmentu? Skvělé, máte z poloviny vyhráno!Vaše vystupování je na profesionální úrovni a baví Vás komunikovat s lidmi? Paráda, naši zákazníci to jistě ocení!Jste zodpovědný/á a pečlivý/á i na administrativu? To je nezbytné, je potřeba mít v pořádku i veškeré objednávky a faktury! Náplň práce:- péče o svěřené zákazníky- získávání nových zákazníků či navyšování odběru u těch stávajících- vedení obchodních jednání (prezentace produktů, příprava cenových nabídek)- komunikace se zákazníky (objednávky, reklamace, pohledávky)

Požadujeme

– SŠ vzdělání
– praxe na obchodní pozici v technickém segmentu
– obchodní duch a dobré prezentační schopnosti
– reprezentativní vystupování
– samostatnost a pečlivost
– řp. B

Nabízíme

– práci na HPP
– odborné zaškolení k nabízeným produktům
– fixní mzdu + bonusy dle obratu a tržeb, docházkový bonus
– automobil i pro soukromé účely
– stravenky, zaměstnanecké tarify pro celou rodinu
– příspěvky na dovolenou, věrnostní bonusy
– zaměstnanecké slevy

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste přes tlačítko odpovědět a zašlete mi Váš životopis!

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj