Obchodně technický zástupce strojírenství pro západní a střední Čechy

  • Company:
    jobDNES.cz
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    4 days ago
  • Category:

Obchodně technický zástupce (strojírenství) pro západní a střední Čechy

Náplň práce

Hledáme Obchodně technického zástupce pro společnost dodávající nástroje a nářadí v bezkonkurenční kvalitě a dodávající komplexní servis nejen pro strojírenský průmysl.
– Pravidelný kontakt se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí- Obchodně – technické poradenství, vyřizování zákaznických požadavků (prodej, servis)- Zajištění pravidelného svozu nástrojů pro servis od zákazníků – Aktivní práce s moderními IT nástroji (E-SHOP, emailový marketing)- Pravidelné reporty

Požadujeme

– Velmi dobré předešlé obchodní zkušenosti a vyjednávací schopnosti
– Schopnost naslouchat požadavkům zákazníků
– Technické myšlení
– Časová flexibilita
– Spolehlivost
– Ochota se učit a zdokonalovat

Nabízíme

– Zázemí rodinné firmy pohybující se na trhu téměř 30 let
– Lidský přístup, díky kterému je firma spolehlivým partnerem pro české i zahraniční společnosti
– Práci s produkty špičkové kvality a technologie
– Mladý kolektiv
– Portfolio již aktivních zákazníků v regionu
– Administrativní, technickou i obchodní podporu
– Fixní plat 20 000 – 25 000 Kč plus provize z prodeje
– Služební automobil (možnost i k soukromým účelům)
– Možnost organizovat si svou práci podle sebe
– 20 dní dovolené
– Slevy na nástroje a nářadí pro vlastní potřeby

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj