Nástrojař / Mistr nástrojárny

  • Company:
    jobDNES.cz
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    2 days ago
  • Category:

Náplň práce:

  • demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav
  • zabezpečení potřebných náhradních dílů
  • provádění preventivní údržby nástrojů
  • montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů
  • realizace technických změn, rozměrových optimalizací výlisků atd.
  • provádění operativních úprav plánu přípravy nástrojů
  • sestavování plánu vytížení CNC strojů – směnový rozpis pracovníků
  • operativní změny výroby včetně záznamů do plánu výroby
  • dohled nad výrobou jednotlivých dílů nástroje
  • dodržování a vyplňování harmonogramu výroby nástroje
  • zabezpečení provedení oprav nástrojů z lisovny
  • výrobu nových nástrojů dle výkresové a technologické dokumentace
  • Požadujeme:

  • vzdělání SOU – nástrojař / obráběč
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
  • Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • nástupní bonus
  • odměny za přivedení nového kolegy a jiné
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
  • Místo výkonu práce: Kuřívody v Ralsku

    Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

    Doplňující informace:

  • pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody
  • plný pracovní úvazek
  • vícesměnný provoz
  • Místo pracoviště: Kuřívody 618, Ralsko, 47124

    Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj