Mistr / pracovník expedice

  • Company:
    jobDNES.cz
  • Location:
  • Salary:
    negotiable / month
  • Job type:
    Full-Time
  • Posted:
    2 days ago
  • Category:

Náplň práce:

  • zajištění expedice, výrobků z firmy dle metody FIFO
  • provádění výstupní kontroly, uvolnění a označení výrobků
  • dodržování bezpečné manipulace s výrobky při jejich balení tak, aby nedošlo ke zhoršení jejich jakosti
  • bezpečnou manipulaci s obalovým materiálem
  • balení dílů a používání obalů dle balících předpisů
  • spolupráci na tvorbě balících předpisů
  • kontrolu čistoty obalů před jejich použitím
  • provádění záznamů o prováděných kontrolních činnostech
  • Požadujeme:

  • min. ÚSO vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
  • Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • nástupní bonus
  • odměny za přivedení nového kolegy a jiné
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
  • Místo výkonu práce: Kuřívody v Ralsku

    Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

    Doplňující informace:

  • pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody
  • plný pracovní úvazek
  • vícesměnný provoz
  • Místo pracoviště: Kuřívody 618, Ralsko, 47124

    Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj